Javna nabava

Na temelju članka 28. st. 1. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 120/16 i 114/22), članka 3. Pravilnika o planu nabave, registru ugovora, prethodnom savjetovanju i analizi tržišta u javnoj nabavi (Narodne novine“ broj 101/17, 144/20 i 30/23) i članka 49. Statuta Općine Ravna Gora („Službene novine Općine Ravna Gora“ broj 2/18, 10/18, 2/20, 2/21 i 13/21) Općinski načelnik donio je PLAN NABAVE ZA 2026. GODINU Planom nabave obuhvaćena je nabava roba, radova i usluga u 2026. godini. Poveznica na objavljeni Plan nabave u EOJN RH: U prilogu se nalazi: Poveznica na objavljeni Plan nabave u EOJN RH

Na temelju članka 28. st. 1. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 120/16 i 114/22), članka 3. Pravilnika o planu nabave, registru ugovora, prethodnom savjetovanju i analizi tržišta u javnoj nabavi (Narodne novine“ broj 101/17 i 144/20) i članka 49. Statuta Općine Ravna Gora („Službene novine Općine Ravna Gora“ broj 2/18, 10/18, 2/20, 2/21 i 13/21) Općinski načelnik donio je PLAN NABAVE ZA 2025. GODINU Planom nabave obuhvaćena je nabava roba, radova i usluga u 2025. godini. Poveznica na objavljeni Plan nabave u EOJN RH: U prilogu se nalazi: Poveznica na objavljeni Plan nabave u EOJN RH

Registri ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma objavljuju se sukladno članku 28. stavku 4. Zakona o javnoj nabavi (“Narodne novine”, broj 120/16 i 114/22) Poveznica na objavljeni Registar ugovora u EOJN RH Napomena: Nakon što se otvori EOJN u tražilicu upisati: Općina Ravna Gora te pritisnuti ENTER

Na temelju članka 28. st. 1. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 120/16 i 114/22), članka 3. Pravilnika o planu nabave, registru ugovora, prethodnom savjetovanju i analizi tržišta u javnoj nabavi (Narodne novine“ broj 101/17 i 144/20) i članka 49. Statuta Općine Ravna Gora („Službene novine Općine Ravna Gora“ broj 2/18, 10/18, 2/20, 2/21 i 13/21) Općinski načelnik donio je PLAN NABAVE ZA 2024. GODINU Planom nabave obuhvaćena je nabava roba, radova i usluga u 2024. godini. Poveznica na objavljeni Plan nabave u EOJN RH: U prilogu se nalazi: Poveznica na objavljeni Plan nabave u EOJN RH

Na temelju članka 28. st. 1. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 120/16 i 114/22), članka 3. Pravilnika o planu nabave, registru ugovora, prethodnom savjetovanju i analizi tržišta u javnoj nabavi (Narodne novine“ broj 101/17 i 144/20) i članka 49. Statuta Općine Ravna Gora („Službene novine Općine Ravna Gora“ broj 2/18, 10/18, 2/20, 2/21 i 13/21) Općinski načelnik donio je PLAN NABAVE ZA 2023. GODINU Planom nabave obuhvaćena je nabava roba, radova i usluga u 2023. godini. U prilogu se nalazi:

Na temelju članka 15. stavak 2. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 120/16 i 114/22) te članka 49. Statuta Općine Ravna Gora („Službene novine Općine Ravna Gora” broj 2/18, 10/18, 2/20, 2/21 i 13/21), Općinski načelnik Općine Ravna Gora, dana 22. svibnja 2023. godine, donio je P R A V I L N I K o provedbi postupaka jednostavne nabave Navedeni Pravilnik nalazi se u prilogu PRAVILNIK o provedbi postupaka jednostavne nabave – 2023 PRAVILNIK o provedbi postupaka jednostavne nabave – 2017

Registri ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma objavljuju se sukladno članku 21. stavku 2. Zakona o javnoj nabavi (“Narodne novine”, broj 90/11,83/13, 143/13 i 13/14) Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma na dan 31. 8. 2015. Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma na dan 15. 4. 2013. Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma na dan 31.1.2016. Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma na dan 30.6.2016. Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma na dan 30. 9. 2013. Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma na dan 28. 2. 2015. Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma na dan 30. 4. 2012. Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma na dan 31. 8. 2014. Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma na dan 28. 2. 2014. Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma na dan 30.11.2017.

Na temelju članka 28. st. 1. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 120/16), članka 3. Pravilnika o planu nabave, registru ugovora, prethodnom savjetovanju i analizi tržišta u javnoj nabavi (Narodne novine“ broj 101/17) i članka 49. Statuta Općine Ravna Gora („Službene novine Općine Ravna Gora“ broj 2/18, 10/18, 2/20, 2/21 i 13/21) Općinski načelnik donio je PLAN NABAVE ZA 2022. GODINU Planom nabave obuhvaćena je nabava roba, radova i usluga u 2022. godini. U prilogu se nalazi:

Na temelju članka 28. st. 1. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 120/16), članka 3. Pravilnika o planu nabave, registru ugovora, prethodnom savjetovanju i analizi tržišta u javnoj nabavi (Narodne novine“ broj 101/17) i članka 49. Statuta Općine Ravna Gora („Službene novine Općine Ravna Gora“ broj 2/18 i 10/18) Općinski načelnik donio je PLAN NABAVE ZA 2019. GODINU

Na temelju članka 28. st. 1. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“, broj 120/16), članka 3. Pravilnika o planu nabave, registru ugovora, prethodnom savjetovanju i analizi tržišta u javnoj nabavi (“Narodne novine“, broj 101/17) i članka 49. Statuta Općine Ravna Gora („Službene novine“ PGŽ, broj 27/09, 12/13, 25/13 i 27/15), Općinski načelnik donio je PLAN NABAVE ZA 2018. GODINU

10/11
Skip to content